Запрошуємо всіх на освячення нижнього храму Катедрального собору св. Миколая Чудотворця м. Харкова!

13 липня 2017 року у м. Харкові відбудеться посвячення нижнього храму на честь святих Верховних Апостолів Петра і Павла Катедрального собору св. Миколая Чудотворця. Чин освячення храму звершить Глава і Отець Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав за участі Кардинала Леонардо Сандрі, префекта Конгрегації для Східних Церков; Архиєпископа Клаудіо Гуджеротті, Апостольського Нунція в Україні; єпископа кир Василія, Екзарха Харківського; єпископів, священиків, монашества та вірних.

Адреса собору: м. Харків, вул. Гвардійців Широнінців (напроти будинку №11).

Щиро запрошуємо взяти участь у святкових богослужіннях!

Розпорядок богослужінь:

12 липня
18.00 – Вечірня

13 липня
7.45 – Утреня
8.45 – зустріч Кардинала Леонардо Сандрі, Блаженнішого Святослава та Апостольського Нунція Архиєпископа Клаудіо Гуджеротті
9.00 – освячення храму та Архиєрейська Божествення Літургія

Хто не зможе долучитися до святкувань у Харкові, має можливість переглянути пряму інтернет-трансляцію “Живого телебачення” та 5 каналу, яка розпочнеться 13 липня 0 9.00.

Будівництво Катедрального собору УГКЦ розпочалось у 2003 році. 28 липня 2015 року Екзарх Харківський владика Василій звершив чин закладення наріжного каменя.

Згідно проекту собор складається з двох храмів: нижнього – на честь свв. Верховних Апостолів Петра і Павла та верхнього – на честь св. Миколая Чудотворця. У нижньому храмі є також приміщення для катехитичних зустрічей.

Ласкаво просимо!

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *