Кардинал Леонардо Сандрі відвідав Івано-Франківськ

15 липня, Івано-Франківськ мав можливість приймати у себе Високоповажного гостя – Префекта Конгрегації Східних Церков Кардинала Леонардо Сандрі.

Відвідини Кардинала до нашого міста були здійснені в рамках пастирського візиту до України, як вияву любові Папи Франциска до УГКЦ. 

Префекта Конгрегації Східних Церков Кардинала Леонардо Сандрі, Блаженнішого Святослава, Апостольського Нунція в Україні Клаудіо Ґуджеротті зустрів в аеропорту Івано-Франківська Митрополит Володимир (Війтишин) разом із представниками Архієпархіальної Курії. Опісля даної зустрічі гостям було представлено Католицьку школу-гімназію Св. Василія Великого. Згодом високоповажних гостей зустріли наймолодші мешканці міста Івано-Франківська в Архікатедральному і Митрополичому Соборі Воскресіння Христового. 

За час свого перебування у обласному центрі представник Папи Франциска відвідав також, Івано-Франківське Архієпархіальне Управління, Духовну семінарію, Навчальний корпус Архієпархії та Лікувально-діагностичний центр Св. Луки.

"Я насправді щиро вдячний Митрополиту Володимиру за такий приємний подарунок, що маю нагоду побувати в серці Архієпархії – Архікатедральному Соборі, а також і в самій зіниці ока Митрополії – Духовній семінарії", – звернувся до усіх присутніх Леонардо Сандрі. 

Стосовно того як вірні Архієпархії сприйняли візит Кардинала, Владика Володимир зізнався, що люди були задоволені та вдячні. «Наша Архієпархія завжди з великою радістю приймає у себе таких високодостойних гостей, а Ваше перебування з нами відчувають також усі вірні», – поділився Владика Володимир.

На завершення візиту Архієпископ і Митрополит Володимир Війтишин подякував Кардиналу за Його присутність між нами, як видимого знаку любові Папи Франциска до Івано-Франківської Архієпархії та УГКЦ в цілому.

Після свого перебування в Івано-Франківську Кардинал Леонардо Сандрі візьме участь у заходах та  богослужіннях в рамках Всеукраїнської прощі у Зарваниці.

Прес-служба Івано-Франківської архієпархії УГКЦ

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *