Полтавські греко-католики відвідали визначні місця Західної України

Упродовж тижня полтавські греко-католики відвідували визначні місця Західної України. Ініціаторами поїздки стали монахині – с. Магдалина і с. Параскева (Згромадження сестер милосердя святого Вінкентія), – які проживають у Домі милосердя села Деменки Полтавської області. Разом із монахинями в дорогу вирушили їхні підопічні – п’ятеро дітей-сиріт, а також вірні УГКЦ різних парафій Полтавщини. Духовний супровід прочанам надавав о. Андрій Буняк (м. Кобеляки).

Першим святим місцем, до якого приїхали полтавці, була Зарваниця, де вони долучилися до Загальнонаціональної прощі. Згодом усі рушили на Франківщину, до Карпатських гір, де мали можливість не лише помилуватися краєвидами, піднятися на гори, а також помолитися в монастирі Святого пророка Іллі (с. Дора). Тур продовжився у місті Львові, де прочан гостинно приймали у Львівській духовній семінарії Святого Духа (с. Рудно), в монастирях Згромадження сестер милосердя святого Вінкентія та отців редемптористів.

Перед від’їздом додому полтавці разом з о. Андрієм мали можливість молитися на Святій Літургії у львівському храмі Священномученика Йосафата, після якої також приклонитися до мощей бл. Миколая Чарнецького.

«Дехто вже бував на Західній Україні, – ділиться організатор поїздки с. Параскева, – а дехто тут вперше. Враження, звичайно, особливі. Дуже важливо, що ми щодня були на Службі Божій, спілкувалися і відпочивали». «Емоцій дуже багато, – розповідає о. Андрій, – а молитва біля мощей блаженного Миколая Чарнецького – це щось надзвичайне, що словами не передати».

ugcc.kharkiv.ua

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *