На Волині СБУ провела антитерористичні навчанняКоординаційна група Антитерористичного центру при Управлінні СБ України у Волинській області провела планові антитерористичні навчання, які тривали на території області 26-28 липня. У навчаннях взяли участь представники Національної поліції, Нацгвардії, Держслужби з надзвичайних ситуацій, прикордонників, підрозділів Збройних сил України, органів державної влади та інших суб’єктів боротьби з тероризмом.
За сценарієм, група диверсантів захопила заручників на військовому аеродромі міста Луцька. Завдяки злагодженості дій учасників усі диверсант були знешкоджені, небезпека нейтралізована, заручники звільнені, постраждалих немає.
Вперше на території області проведені такі масштабні антитерористичні навчання, які дали змогу відпрацювати алгоритми дій у різноманітних ситуаціях та відпрацювати механізми протидії диверсійним групам, виявлення та нейтралізації терористів, знешкодження вибухових пристроїв. Керівництво Антитерористичного центру на високому рівні оцінило взаємодію та злагодженість усіх структур, задіяних у антитерористичних навчаннях.
Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *