Задоволено клопотання Генпрокуратури про здійснення спеціального досудового розслідування відносно колишнього начальника ГУ МВС України в м. Києві В. Коряка

Генеральною прокуратурою України проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо перевищення службових повноважень В. Януковичем, В. Захарченком та В. Коряком та іншими особами при незаконному позбавленні волі особистого помічника, нині покійного, Митрополита Київського і всієї України Володимира (В. Сабодана) – О. Драбинка.

У вказаному провадженні повідомлено про підозру В. Януковичу, В. Захарченку і В. Коряку та до суду направлені відповідні клопотання про надання дозволу на здійснення спеціального досудового розслідування.

11.08.2017 ухвалою Печерського районного суду м. Києва клопотання слідчого задоволено та надано дозвіл на здійснення спеціального досудового розслідування відносно колишнього начальника Головного управління МВС України в м. Києві В. Коряка.

Нагадаємо, 25.07.2017 ухвалою Печерського районного суду м. Києва  задоволено клопотання слідчого та надано дозвіл на здійснення спеціального досудового розслідування відносно колишнього Міністра внутрішніх справ України В. Захарченка.

Розгляд клопотання щодо В. Януковича триває.

Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *