Голова СБУ Василь Грицак: Справжню ціну незалежності ми усвідомили лише віднедавнаУ Києві Голова СБУ провів урочисті збори колективу Служби з нагоди Дня Незалежності України.
Василь Грицак висловив впевненість, що боротьба за Україну буде складною, але переможною. «На жаль, майбутню перемогу ми зустрічатимемо без кращих бойових побратимів, які поклали своє життя, виконуючи службові обов’язки. Справжню ціну незалежності ми усвідомили лише віднедавна», ‒ наголосив він.
Під час заходу Голова СБ України вшанував пам’ять співробітників спецслужби, які загинули з початку російської агресії. Співробітниця Служби створила шіснадцять портретів загиблих Героїв. Разом з виставою «Реквієм» Національної академії СБ України виставка картин «Невидима варта» була показана в багатьох містах України. «У Службі завжди пам’ятатимуть про них. Сьогодні, як і було обіцяно, я передаю портрети Героїв їхнім родинам», ‒ зазначив Василь Грицак. Очільник СБУ окреслив перед особовим складом ключові завдання та загрози, які стоять перед спецслужбою. «Сьогодні Служба, завдяки ефективній протидії «гібридній війні», розв’язаній РФ, отримала високий рівень довіри від суспільства та керівництва держави», ‒ повідомив Василь Грицак. Він вручив державні та відомчі нагороди найкращим співробітникам.
Урочисті збори відбулися сьогодні і в обласних управліннях Служби безпеки України.
Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *