Затриманим депутату Рівненської міської ради з посередником, які вимагали та отримали неправомірну вигоду в розмірі 5 тис доларів США, обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою (ФОТО)

Слідчими Головного слідчого управління спільно із прокурорами Департаменту процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих центрального апарату Генеральної прокуратури України та працівниками Служби безпеки України 29 серпня 2017 року в ході розслідування кримінального провадження за фактом одержання службовою особою неправомірної вигоди поєднаного із її вимаганням в місті Рівному в порядку ст. 208 КПК України затримано депутата Рівненської міської ради, а також посередника, які вимагали та отримали від представника суб’єкта господарської діяльності неправомірну вигоду в розмірі 5 тис доларів США за не перешкоджання у здійсненні останнім підприємницької діяльності.

Предмет злочину – грошові кошти, вилучено в ході проведення слідчих дій на місці затримання.

30 серпня 2017 року затриманим особам повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою у великому розмірі або вчинене службовою особою, яка займає відповідальне становище, або за попередньою змовою групою осіб, або повторно, або поєднане з вимаганням неправомірної вигоди). Вирішується питання щодо обрання підозрюваним запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

31 серпня 2017 року слідчим суддею Печерського районного суду м. Києва задоволені клопотання слідчого Генеральної прокуратури України про застосування запобіжних заходів до підозрюваних.

Так, депутату Рівненської міської ради слідчим суддею обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави у розмірі 128 тис грн, а пособнику у вчиненні злочину – тримання під вартою з можливістю внесення застави у розмірі 64 тис грн.

Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *