Розпорядження N1564-від 01 вересня 2017 року

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення відкритого конкурсу для призначення на посади

в Національному антикорупційному бюро України 

Розпорядженням Директора Національного антикорупційного бюро України від 01 вересня 2017 року N1564-р оголошено конкурс на заміщення вакантних посад у Національному антикорупційному бюро України (далі – Національне бюро).

 

Nз/п

Назва структурного підрозділу та посади
Кваліфікаційні вимоги

1.
Старший детектив Національного бюро Управління внутрішнього контролю (по роботі з територіальними підрозділами) – 2 посади
1.docx

 

Порядок проведення відкритого конкурсу для призначення на посади у Національному антикорупційному бюро України визначено наказом Директора Національного бюро від 31 травня 2017 року N123-О.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають документи, визначені Порядком проведення відкритого конкурсу для призначення на посади у Національному бюро.

Документи для участі у конкурсі подаються шляхом надсилання до Національного бюро (03035, м. Київ, вул. Василя Сурикова, 3, Національне антикорупційне бюро України, з позначенням на конверті “НАБУ” посади, яку бажає зайняти особа, із зазначеного переліку) протягом 15 календарних днів з дня оприлюднення цього оголошення на офіційному веб-сайті Національного бюро (www.nabu.gov.ua).

 

Контактна інформація:

(044) 246–32–96

E-mail: commission1@nabu.gov.ua

Матеріали для ЗМІ

Необхідна інформація та лінки для поширення на Ваших ресурсах Контактний email: 

press.nabu@gmail.com

Інша інформація: 

https://nabu.gov.ua/kontakty-dlya-zmi

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *