Столична прокуратура повідомила про підозру екс-заступнику голови правління ВАТ АБ «Укргазбанк» у нанесенні збитків на 155 млн гривень

Прокуратурою міста Києва 15.09.2017 повідомлено про підозру колишньому заступнику голови правління Відкритого акціонерного товариства Акціонерний банк «Укргазбанк» за фактом службового підроблення та службової недбалості, що спричинило збитки на суму понад 155 млн гривень.

Екс-посадовець підозрюється у підписанні завідомо збиткових договорів між банком та комерційними структурами, в результаті чого фінансова установа втратила право на заставне майно, що перебувало у неї в іпотеці, а саме земельні ділянки в центрі столиці.

Розмір завданих збитків, спричинених діями екс-посадовця, підтверджується висновками судово-економічних експертиз.

За результатами досудового слідства, яке проводилося за оперативного супроводження Управління захисту економіки в м. Києві Департаменту захисту економіки Нацполіції України, колишньому заступнику голові правління інкримінується вчинення злочинів, передбачених ч. 2 ст. 367 та ч. 1 ст. 366 КК України (службова недбалість та службове підроблення).

Слідство у кримінальному провадженні триває.

 

За матеріалами прес-служби прокуратури міста Києва

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *