Золото та срібло завоювала наша каратистка на світових змаганнях у …

Золото та срібло завоювала наша каратистка на світових змаганнях у Румунії

У Румунії в місті Бухарест відбувся IV чемпіонат Світу з WGKF Годзю-Рю карате-до за правилами WKF.

У змаганнях взяли участь понад тисячі спортсменів з 37 країн.

До складу національної збірної увійшли і представники Луганської області: Валерія Пискун, Максим Марінов, Артем Доценко, Олександр Батраков та Едуард Пархоменко.

Так, вже у перший день змагань у розділі Ірікумі-Го-Куміте наша спортсменка Валерія Піскун перемогла представницю з Португалії та стала чемпіонкою світової першості.

Потім, у командному заліку шобу-куміте серед дівчат віком 16-17 років, Валерія разом зі своїми напарницями по команді вийшла до фіналу змагань, де вони зустрілись з представницями Німеччини. У поєдинку за І місце наші спортсменки поступились німкеням та стали другими.

За результатами світової першості національна збірна України за кількістю медалей та очок посіла І місце, виборовши 72 медалі, з яких – 28 золотих, 23 срібних та 21 бронзову. Другими на змаганнях стали представниці Румунії, третіми – учасниці з Болгарії.

Щиро вітаємо Валерію та її тренера Олександра Батракова!