Дуже часто читач дивує…

Сьогодні ми погово…

Пішов з життя багаторічний…

З сумом повідомляєм…

Населення: світ і Україна

Майже 4 000 народів…

Шаровари - це одяг…

Підставою для нашо…

ДО УВАГИ!

Зважаючи на каранти…

«
»

Екс-керівнику держпідприємства «КИЇВДІПРОТРАНС» повідомлено про підозру

Прокурорами Київської місцевої прокуратури №6 спільно зі слідчими та оперативними працівниками Державної фіскальної служби Печерського району столиці викрито колишнього заступника директора державного підприємства «Науково-дослідний та проектно-вишукувальний інститут транспортного будівництва «КИЇВДІПРОТРАНС» у розкраданні коштів державного підприємства на суму майже 2 млн грн.

Під час слідства встановлено, що, перебуваючи на вказаній посаді, чиновник документально оформив проведення упродовж 2011 – 2012 років проектних робіт для публічного акціонерного товариства «Укрзалізниці» із підприємствами з ознаками «фіктивності», хоча в дійсності роботи виконано фахівцями зазначеного державного підприємства.

За результатами розслідування, 28 вересня 2017 року посадовцю повідомлено про підозру у вчиненні особливо тяжкого корупційного злочину, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем).

На даний час тривають обшуки за місцем проживання підозрюваного та за місцем його нинішньої роботи – в приміщенні філії «Проектно-вишукувального інституту залізничного транспорту» ПАТ «Укрзалізниця», де він займає посаду начальника філії.

Крім того, за погодженням із прокурором слідчими Державної фіскальної служби до Печерського районного суду столиці подано клопотання про відсторонення службовця від займаної посади, застосування щодо нього запобіжного заходу та арешту всього належного йому майна для забезпечення відшкодування завданих державним інтересам збитків.

За матеріалами прес-служби прокуратури міста Києва

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *