"Галя на Марсі" -…

Галя ось уже четве…

Яким чином журналіст може…

Якщо Ви працюєте ж…

Тиждень молінь за єдність…

По всьому світі від…

Свята Літургія за єдність…

Свята Літургія за є…

Творчість, яка ніколи не…

17 грудня 2019 року…

«
»

На Донеччині судитимуть колишнього співробітника СБУ, а нині – так званого начальника Макіївського міського відділу Міністерства державної безпеки терористичної організації «ДНР»

Під процесуальним керівництвом прокуратури Донецької області завершено досудове розслідування стосовно колишнього співробітника Служби безпеки України в Донецькій області.

Установлено, що мешканець м. Донецька перейшов на бік бойовиків у 2014 році. Маючи спеціальну освіту та професійні навички, фізичну, військову та оперативну підготовку, він зайняв посаду так званого начальника Макіївського міського відділу Міністерства державної безпеки терористичної організації «ДНР».

Перебуваючи на вказаній так званій посаді, обвинувачений здійснює оперативно-розшукову та контррозвідувальну діяльність, спрямовану на протидію підрозділам Збройних Сил України, Служби безпеки України та інших формувань, залучених до проведення антитерористичної операції на території Донецької області. Окрім цього, за його вказівками здійснюються заходи, пов’язані з переслідуванням місцевих мешканців, які перебувають на захоплених територіях та нібито сприяють правоохоронним органам України.

Таким чином, громадянин обвинувачується у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 258-3 КК України, а саме – в участі у терористичній організації та керівництві терористичною групою.

Через те, що він продовжує перебувати на тимчасово непідконтрольній території Донеччини, слідство проводилось в режимі спеціального досудового розслідування.

Наразі обвинувальний акт скеровано до суду для заочного засудження.

Довідково:  посібнику терористів загрожує до 15 років за ґратами.

За матеріалами прес-служби прокуратури Донецької області

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *