Програма створення робочих місць для ВПО Данська Рада у справах Біженців …

Програма створення робочих місць для ВПО

Данська Рада у справах Біженців (Danish Refugee Council) за фінансової підтримки Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (Swiss Agency for Development and Cooperation/SDC) і Департаменту Міжнародного Розвитку Великобританії (Department for International Development/DFID) започаткувала програму, спрямовану на підтримку внутрішньо переміщених та осіб, які постраждали від конфлікту в Україні, стабілізацію їх життя та досягнення довгострокових рішень шляхом працевлаштування та отримання доходів.

Ціль програми: створення нових робочих місць для ВПО та осіб, які постраждали від конфлікту, через інвестиційний вклад в розширення існуючого бізнесу.

Учасниками програми можуть стати суб’єкти малого та середнього бізнесу Луганської, Донецької, Дніпропетровської та Запорізької областей.

Програма передбачає створення принаймні 250 нових робочих місць для ВПО та осіб, які постраждали від конфлікту в Україні. В рамках цього компоненту будуть надані бізнес-гранти для розширення бізнесу та створення нових робочих місць у розмірі від 2000 до 10000 доларів США.

Умови отримання гранту:

1. Діючий рентабельний бізнес, який планує розширення.
2. Детальний бізнес-план з особливою увагою на створення та підтримку нових робочих місць для ВПО та осіб, які постраждали від конфлікту в Україні.
3. Інвестування з боку заявника в плановане розширення свого бізнесу не менше 50 % від суми гранту.
4. Створення одного та більше робочих місць для ВПО та осіб, які постраждали від конфлікту в Україні, укладення з новими працівниками трудових договорів на термін не менше 12 місяців. Сумарна річна заробітна плата всіх працевлаштованих на нові робочі місця осіб повинна перевищувати суму отриманого гранту.

Отримання гранту передбачає укладення грантової угоди між Данською Радою у справах Біженців і грантоотримувачем.

При отриманні гранту грантоотримувач зобов’язаний сплатити всі податки згідно з чинним законодавством України.

Заявки на участь можна подати за посиланням: 94.153.148.14:8080/title/sme. Вони приймаються до 30 вересня 2017 року.

Заповнення заявки не гарантує автоматичної участі в проекті. Кожна з них буде розглянута конкурсною комісією, яка прийматиме рішення щодо подальшої участі заявки в проекті. Рішення конкурсної комісії є остаточним. Данська Рада у справах Біженців залишає за собою право відхилити будь-яку заявку.

Більш детальну інформацію щодо участі у програмі можна отримати, звернувшись до контактних осіб за телефонами: (093) 073 53 73 – Ольга, (073) 470 29 07 – Антон (консультанти для учасників від Луганської області), (095) 701 88 51 – Олег (консультант з загальних питань).

Джерело