"Галя на Марсі" -…

Галя ось уже четве…

Яким чином журналіст може…

Якщо Ви працюєте ж…

Тиждень молінь за єдність…

По всьому світі від…

Свята Літургія за єдність…

Свята Літургія за є…

Творчість, яка ніколи не…

17 грудня 2019 року…

«
»

Зовнішньоторговельний обіг Донецької митниці збільшився на 33%

Донецькою митницею ДФС протягом січня – серпня 2017 року оформлено 33,3 тис. митних декларації всіх типів, що на 7%, або на 2,1 тис. декларацій більше, ніж за відповідний період минулого року. Із загальної кількості оформлень – 68% складено на вивезення товарів, 18% – на ввезення, 14% декларацій оформлені в інших митних режимах.

Протягом всього звітного періоду, динаміка зростання кількості оформлених митних декларацій залишається позитивною. Так, найбільший приріст в цьому році зафіксовано у імпортному напрямку, який становить 17%, у експортному ж напрямку зростання склало 6%.

Впродовж восьми місяців 2017 року в митниці здійснили оформлення 597 осіб. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року активність суб’єктів, що здійснюють операції з товарами, зросла на 23%. Серед учасників зовнішньоекономічної діяльності переважну більшість (44%) складають традиційні для Донецького регіону експортери. Слід відмітити, що у порівнянні з торішними показниками, доля імпортерів  зросла на 78% та склала на кінець серпня поточного року 41% від загальної кількості учасників зовнішньоекономічної діяльності.

Зовнішньоторговельний обіг Донецької митниці ДФС у 2017 році збільшився на 33% та склав 2 млрд 994 млн доларів. При цьому, імпортовано товарів на 683 млн доларів, експортовано – на 2 млрд 311 млн доларів. Позитивне сальдо зовнішньоторговельного балансу складає 1млрд 628 млн доларів.

Впровадження системи управління ризиками при здійсненні митного контролю та митного оформлення товарів і транспортних засобів, здійснення заходів із розвитку митної логістики, застосування принципу «єдиного вікна»  дозволило скоротити середній час митного оформлення при експорті на 10 хвилин. Зазначені заходи на одну годину скоротили і середній час митного оформлення імпортних операцій, який становить 52 хвилини.

 

ГУ ДФС у Донецькій області

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *