Пішов з життя багаторічний…

З сумом повідомляєм…

Населення: світ і Україна

Майже 4 000 народів…

Шаровари - це одяг…

Підставою для нашо…

ДО УВАГИ!

Зважаючи на каранти…

Писання - це спосіб…

Сьогодні ми прогов…

«
»

Ще 115 млн гривень виділено Урядом на житло сімей загиблих та тих, хто отримав …

Ще 115 млн гривень виділено Урядом на житло сімей загиблих та тих, хто отримав інвалідність в АТО

На засіданні Уряду затверджено розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам в обсязі 115 997,295 тис. гривень на виплату грошової компенсації для отримання житлових приміщень для сімей загиблих осіб, а також для осіб з інвалідністю І−ІІ груп (визначених Законом України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту») та осіб, які втратили функціональні можливості нижніх кінцівок, інвалідність яких настала внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, одержаних під час безпосередньої участі в антитерористичній операції.

Прийняття розпорядження Уряду дасть змогу у поточному році додатково виплатити грошову компенсацію 166 сім’ям загиблих осіб, особам з інвалідністю І–ІІ групи та особам, які втратили функціональні можливості нижніх кінцівок, які захищали незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Реалізація цього розпорядження сприятиме покращенню соціального захисту вищезазначених категорій населення шляхом забезпечення їх житлом.

Відповідно до розпоряджень Кабінету Міністрів України від 16.03.2017 № 167-р та від 07.06.2017 № 375-р вказану субвенцію вже розподілено на загальну суму 212 108,28 тис. грн з метою забезпечення виплати грошової компенсації 265 особам вказаної категорії.

За інформацією
Міністерства соціальної політики України

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *