Дуже часто читач дивує…

Сьогодні ми погово…

Пішов з життя багаторічний…

З сумом повідомляєм…

Населення: світ і Україна

Майже 4 000 народів…

Шаровари - це одяг…

Підставою для нашо…

ДО УВАГИ!

Зважаючи на каранти…

«
»

За фактом вбивства депутата Черкаської міської ради розпочато кримінальне провадження

У четвер, 28 вересня 2017 року, до Черкаського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області надійшло повідомлення про виявлений в одному з гаражних комплексів в м. Черкаси труп чоловіка з вогнепальним пораненням.

Встановлено, що потерпілим є депутат Черкаської міської ради, виконувач обов’язків начальника департаменту житлово-комунального комплексу Черкаської міської ради, який в гаражному кооперативі ставив свій автомобіль.

За вказаним фактом внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань з попердньою правовою кваліфікацією за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого п. 12 ч. 2 ст. 115 КК України (умисне вбивство).

Досудове розслідування в кримінальному провадженні здійснює слідче управління Головного управління Національної поліції в Черкаській області, процесуальне керівництво забезпечується прокуратурою Черкаської області.

З метою швидкого, повного та неупередженого проведення досудового розслідування, виявлення й вилучення доказів, фіксації відомостей про обставини вчинення кримінального правопорушення, прокурорами-процесуальними керівниками забезпечено проведення першочергових (невідкладних) слідчих дій та надано низку вказівок, спрямованих на встановлення фактичних обставин події.

На цей час триває виконання комплексу слідчих дій, пов’язаних з пошуком та збором доказів, які є суттєвими у кримінальному провадженні. Здійснюються інші процесуальні дії, спрямовані на викриття та притягнення до кримінальної відповідальності усіх осіб, причетних до вчинення злочину.

Хід розслідування вказаного провадження контролюється керівництвом Черкаської обласної прокуратури.

За матеріалами прес-служби прокуратури Черкаської області

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *