Дуже часто читач дивує…

Сьогодні ми погово…

Пішов з життя багаторічний…

З сумом повідомляєм…

Населення: світ і Україна

Майже 4 000 народів…

Шаровари - це одяг…

Підставою для нашо…

ДО УВАГИ!

Зважаючи на каранти…

«
»

Глава держави: Ваші «парасольки» закінчені. Ті, хто збирається знищувати Карпати, мають чітко зрозуміти – їх місце у в’язниці
На нараді з питань реформування лісового господарства та вдосконалення державної екологічної політики під час робочої поїздки до Івано-Франківської області Президент Петро Порошенко нагадав, що український Парламент схвалив Закон, який був підписаний та набрав чинності, про запровадження кримінальної відповідальності за незаконну вирубку лісів.

«Якщо ми запроваджуємо кримінальну відповідальність, а потім навіть схопимо (злочинця – ред.) «на гарячому», а він потім опиниться на волі – це не те, що хочу бачити я», – підкреслив Петро Порошенко.

«Якщо вони накрали ліс, а потім звільнилися – то це для них як відпустка. Я не приймаю такої позиції», – звернувся Президент до в.о. Голови Державного агентства лісових ресурсів України Володимира Бондара, який під час доповіді поінформував про звільнення з посад осіб, що були причетні до незаконної вирубки лісів.

Глава держави також наголосив, що не приймає цифру, що Україна втрачає від незаконної вирубки лише 1,5% лісу. «Цифри значно більші», – додав він.

«400 не чистих на руку працівників, які брали участь у незаконних рубках спільно, я наголошую, з представниками місцевої влади, спільно з силовиками, які їх прикривають. Створено мафіозне угрупування і ще й посилаються нагору, що у них там є «парасольки», – підкреслив Петро Порошенко. Глава держави наголосив: «Ваші «парасольки» закінчені. І ми для цього приймали Закон. Для того, щоб ті, хто збирається на сьогоднішній день знищувати Карпати, чітко зрозуміли – ваше місце у в’язниці. І через дуже короткий термін я прошу силовиків, губернаторів підготувати мені звіт щодо ефективності застосування цього Закону. Вам для цього дали повноваження».

За словами Президента, раніше ці повноваження спеціально забрали для того, щоб безкарно вирубувати ліси. Нині ситуація змінилася, місцева влада та правоохоронці отримали необхідні права, але з ними пов’язана і відповідальність.

Глава держави також акцентував на необхідності проаналізувати ефективність дії мораторію на вивіз лісу-кругляка. Він додав, що різкого зростання завантаження українських деревообробних підприємств у зв’язку із припиненням вивозу кругляка не відбулось. «Значить існує тіньовий ринок, який на сьогоднішній день має бути закрито», – підкреслив Петро Порошенко.

Президент звернувся до представників прокуратури, поліції, лісників і представники місцевого самоврядування сформувати чіткі заходи, встановити чіткі терміни відповідальності і нагадав їм про особисту відповідальність.

«Це абсолютно чітка моя позиція – досить. Люди мають відчути, що в нас не просто припинилися незаконні рубки, а й дуже активно ведеться відновлювальна робота (із відновлення лісів – ред.)», – підсумував Глава держави.

ф

Робоча поїздка Президента до Івано-Франківської області

29 вересня 2017 року – 13:20


ф

Робоча поїздка Президента до Івано-Франківської області

29 вересня 2017 року – 13:20


У Івано-Франківську, під час робочої поїздки, Президент Петро Порошенко відвідав новозбудований футбольний стадіон для дитячо-юнацького та аматорського футболу, 29 вересня 2017 року

© Фото Миколи ЛазаренкаДжерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *