Владика Василій, Екзарх Харківський відслужив Святу Літургію у соборі Пресвятої Родини м. Лондона

У неділю 22 жовтня Екзарх Харківський владика Василій відслужив Святу Літургію у Катедральному соборі Пресвятої Родини УГКЦ м. Лондона. У своїй проповіді Владика Василій звернув увагу на те, як люди ставляться до Бога. Одні вірять Йому, інші залишають, мотивуючи: 1) людина вважає, що вона сама здатна все осягнути, їй непотрібна допомога інших, а також Бога; 2) Бог є далеко на небі, Він нами не турбується, нас не чує; 3) дехто боїться Бога, бо Він, на їхню думку, жорстокий і карає.

“Сьогоднішня Євангельська розповідь розвіює хибні думки, – підкреслив Екзарх Харківський. – Христос найперше робить те, чого людина зробити не може – воскресає померлого. Христос міг пройти повз, Його не просять, Він сам приходить, щоб повернути радість матері. Христос виявляє своє милосердя і любов! Ми переживаємо різні ситуації, але важливо є, щоб цей шлях ми проходили з Богом”, – додав Архиєрей.
На закінчення владика Василій привітав усіх з ювілеєм – 60-річчям єпархії, зазначивши, що “це вияв материнської турботи та любові Церкви до тих, хто сюди приїхав, хто тут живе. Церква, наслідуючи Ісуса Христа, виконує місію та опікується своїми вірними.”

Джерело