Нові підходи до сприяння зайнятості вразливих на ринку праці груп населення та жінок

2 листопада 2017 року в рамках Проекту розвитку Організацій Об’єднаних націй в Україні «Підтримка реформи соціального сектору в Україні» проходила Конференція «Нові підходи до сприяння зайнятості вразливих на ринку праці груп населення та жінок» за участю керівників Міністерства соціальної політики, Державної служби зайнятості та ПРООН.

Донецьку обласну службу зайнятості представляли начальник відділу організації сприяння працевлаштуванню Олена Редько та заступник директора Маріупольського міського центру зайнятості Світлана Міщенко.

Під час конференції учасники обговорювали результати апробації застосування підходу «кейс-менеджмент» при роботі з вразливими  на ринку праці категоріями населення і жінками, порядок організації та проведення спеціальних заходів з профілювання  безробітних, презентували досвід встановлення партнерства та картування соціальних послуг, практичне застосування підходу «кейс-менеджмент».

Олена Редько презентувала комп’ютерну програму «Профілювання безробітних», яка вирішує питання оптимізації ведення анкетування безробітних, здійснення моніторингу та аналізу результатів профілювання. Ця програма розроблена Донецькою обласною службою зайнятості та впроваджена в міських і районних центрах зайнятості області.

Представник Маріупольського міського центру зайнятості на конкретних прикладах розповіла про досвід застосування підходу “кейс-менеджмент” у місті Маріуполь.

Захід пройшов у форматі конструктивного діалогу і став не тільки черговим кроком до професійного вдосконалення, а й цінним джерелом обміну досвідом та дієвим стимулом для подальшого розвитку служби зайнятості.

Інформація підготовлена Донецьким обласним центром зайнятості

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *