На Коломийщині до дня боротьби з туберкульозом провели реколекції для медпрацівників тубдиспансерів

  • Автор допису:

Нещодавно в с. Ценява відбулися реколекції для медичних працівників туберкульозного диспансеру з нагоди Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом, який щороку відзначають 24 березня. У цей день світова спільнота звертає увагу населення планети на серйозну проблему сучасності, що становить загрозу здоров’ю людей в усьому світі.

Зокрема, організаторами реколекції виступили: о. Юрій Савчук, голова Комісії душпастирства охорони здоров’я Коломийської єпархії УГКЦ спільно з Сергієм Семин, завідувачем паліативного відділення стаціонару №1 ХРТБ с. Ценява, а духовні науки на тему “Євангеліє в житті християнина” проводив о. Захар Михасюта.

Спочатку відбулося освячення ікони Христа Цілителя, а згодом віряни мали нагоду спільно помолилися під час Божественної Літургії в храмі Воздвиження Чесного Хреста. Реколекційні науки проходили в тубдиспансері села, під час яких о. Захар Михасюта розповідав про Євангеліє як вістку перемоги Ісуса над гріхом і смертю, відкупительну жертву та нове життя, яке починається з віри в Благу Вість.

Загалом учасники реколекцій наповнилися духом Євангелія. За їхніми словами, в їхніх грудях “горіли” серця, коли промовляв реколектант. На їхню думку, саме такі зустрічі є прекрасним духовним відпочинком під час Великого посту. Додамо, що на реколекціях були медичні працівники тубдиспансерів Ценяви, Коломиї та Городенки.

За повідомленням Оксани Томенчук, лікаря стаціонарного відділення с. Ценява

Джерело