На часі – модернізація сервісу профорієнтаційних послуг

З0 березня відбулося засідання Регіональної ради з питань професійної орієнтації населення за участю заступника голови Донецької облдержадміністрації Ігоря Стокоза, директора обласного центру зайнятості Валентини Рибалко, представників департаменту освіти та науки, управління у справах сім`ї та молоді ОДА, Фонду соціального захисту інвалідів, торгово-промислової палати та ін.

Під час засідання були підведені підсумки реалізації заходів з професійної орієнтації населення за минулий рік, визначені пріоритетні напрямки профорієнтаційної роботи у регіоні протягом 2018 року. Особлива увага приділялася спільному партнерському сприянню зайнятості та тимчасовому працевлаштуванню учнівської молоді як найактивнішої частини працездатного населення.

В рамках заходу його учасники домовилися про надання максимальної допомоги у підготовці та проведенні загальнообласного широкомасштабного заходу – Регіонального Форуму Кар’єри – дієвого майданчику співпраці роботодавців, студентів, викладачів з метою їх зближення  в реаліях сучасного  ринку праці та пошуку нових моделей взаємодії. Цей захід призваний ефективно сприяти вирішенню питань з профорієнтації, популяризації затребуваних професій, зокрема, з урахуванням потреб роботодавців, стимулюванню бізнес-мислення та орієнтуванню населення на підприємницьку діяльність.

Були опрацьовані відповідні рішення, спрямовані на забезпечення подальшого впровадження новітніх перспективних напрямків та форм профорієнтаційної роботи з молоддю, розробку сучасних профорієнтаційних  інструментів, проведення комплексної профорієнтаційної роботи щодо реалізації заходів з професійної орієнтації населення Донецької області протягом 2018 року, з наданням переваги окремим категоріям, до яких входять внутрішньо переміщені особи, учасники антитерористичної операції, особи з інвалідністю.

 

Донецька обласна служба зайнятості

Джерело