Спільна задача – розпізнати небезпеку вчасно

Торгівля людьми – форма сучасного рабства та порушення прав людини, яка не втрачає актуальності у наші часи для жодної країни світу. Щоб виключити ризик та попередити випадки неофіційного працевлаштування за межами країни, Донецькою обласною службою зайнятості постійно проводиться широкомасштабна інформаційно-роз’яснювальна робота щодо ризиків нелегальної трудової міграції за кордон.

Центри зайнятості Донецької області співпрацюють з місцевими органами влади та громадськими організаціями. Також, вкрай актуальною є реалізація проекту протидії торгівлі людьми, розробленого за підтримки програми ім. Фулбрайта Міжнародного Інституту освіти, Представництва міжнародної організації з міграції в Україні та громадських організацій.

13 квітня в рамках проекту відбулася робоча зустріч керівництва Донецької обласної служби зайнятості з представником Програми з протидії торгівлі людьми Агентства ООН з питань міграції Міжнародної організації з міграції (МОМ). Були визначені шляхи подальшого співробітництва щодо реалізації Програми.

Донецький обласний центр зайнятості 

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *