Відбулось засідання Координаційної ради сприяння розвитку громадянського суспільства
У вівторок, 17 квітня, відбулось чергове засідання Координаційної ради сприяння розвитку громадянського суспільства – консультативно-дорадчого органу при Президентові України.

Під час засідання розглядалися питання щодо виконання урядового плану заходів з реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства у 2017 році та відповідного плану заходів на 2018 рік.

Членами Координаційної ради також було заслухано результати громадського супроводу реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства на всеукраїнському та регіональному рівнях.

Крім того, було презентовано основні положення проекту Закону України «Про Національний фонд розвитку громадянського суспільства», підготовленого робочою групою Координатора проектів ОБСЄ в Україні у рамках виконання проекту «Допомога Уряду України в реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства», що реалізується спільно з Адміністрацією Президента України і Міністерством молоді та спорту України. До складу згаданої робочої групи також входили представники Координаційної ради.

Відповідно до Указу Президента України від 26 лютого 2016 року № 68 «Про сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні» Глава держави утворив Координаційну раду сприяння розвитку громадянського суспільства як консультативно-дорадчий орган при Президентові України та призначив співголовами Ради Геннадія Зубка – Віце-прем’єр-міністра України – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України і Ростислава Павленка – Заступника Глави Адміністрації Президента України.

Джерело