Голова Комісії УГКЦ у справах родини розповів майбутнім душпастирям про роботу Комісії

  • Автор допису:

25 квітня у храмі Священномученика Йосафата Івано-Франківської духовної семінарії за сприяння Комісії УГКЦ у справах родини відбулася конференція-представлення роботи Комісії.

Такий захід провів о. д-р Богдан Тимчишин, голова Комісії УГКЦ у справах родини. Його представив о. Юрій Прилепський, голова Комісії у справах родини Івано-Франківської архиєпархії.

Отець Богдан насамперед розповів про завдання Комісії, співпрацю з громадськими організаціями, шкільними закладами тощо. Згодом доповідач більш детально представив сучасну діяльність Комісії, а саме поетапне підготування до подружжя та підтримання стосунків у подальшому житті.

Першою була представлена програма «Щиро про важливе», яка призначена для старшокласників і їхнього правильного розуміння любові та стосунків між чоловіком і жінкою.

Наступна програма, про яку розповів доповідач, – «Справжня любов чекає». Вона була створена для студентів і молодих людей, що прагнуть жити в чистоті. Ще одна програма  – «Щасливі стосунки та їхнє продовження в шлюбі». Вона складається із 25 зустрічей і спрямована на розуміння й удосконалення потреб молоді у щасливих та довготривалих відносинах.

«Передподружня підготовка для наречених» – це програма, спрямована на пояснення важливості сім’ї, а також відповідальності, яку беруть на себе люди, котрі бажають прийняти Таїнство Подружжя.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами www.pcc.ugcc.org.ua

Джерело