Павло Жебрівський взяв участь у відкритті Центру коворкінгу та економічних інновацій «Топ Плейс»

Очільник Донецької області Павло Жебрівський взяв участь у відкритті у Слов’янську Центру коворкінгу та економічних інновацій «Топ Плейс». Урочиста церемонія відбулася за участі заступника Адміністратора Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та керівника Бюро USAID у справах країн Європи та Євразії Брока Бірмана, у присутності Спеціального представника Держдепартаменту США з питань України Курта Волкера та Посла США в Україні Марі Йованович.
“Ця подія дуже важлива для Донецького регіону, оскільки люди заслуговують на гідні умови ведення бізнесу і дозвілля. Синергетичний ефект від співпраці громадських організацій, бізнесу, міжнародних донорів і влади зрештою призведе до відновлення і розквіту Донеччини.”- сказав під час заходу Павло Жебрівський. 
Брок Бірман оголосив про початок нової ініціативи USAID, у рамках якої протягом наступних п’яти років Україна має отримати американську допомогу вартістю 125 млн. дол. США для Донбасу та тих навколишніх регіонів, які відчули на собі вплив конфлікту – аби сприяти розвитку їх економіки та активнішій участі громадян у суспільному житті. 
«Мета цієї допомоги – сприяти усуненню впливу Кремлівської агресії, яка чинить розбрат, та подоланню наслідків збройного конфлікту, що нині триває у регіоні», – зауважив пан Бірман. «Ми налаштовані до підтримки України на її шляху до добробуту та самостійності».
125 млн. дол. мають бути використані на підтримку подальшої стабілізації регіону, підвищення стійкості місцевої економіки, прискорення соціально-економічного зростання та тіснішого згуртування Донбасу й навколишніх територій. 
USAID планує використати ці кошти, аби підтримати розбудову єдиної України у протистоянні роз’єднувальному впливу російської агресії та наслідкам поточного збройного конфлікту. Допомога, що надаватиметься з цією метою, сприятиме ширшій участі громадян у суспільному житті, поліпшенню якості державних послуг та побудові механізмів врядування, які дозволяють краще реагувати на потреби українців. 
Також на заході виступив Спеціальний представник Держдепартаменту США з питань України Курт Волкер, який наголосив на продовженні допомоги Україні та протидії кремлівській агресії на Донбасі.

Департамент інформаційної  та внутрішньої політики облдержадміністрації

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *