Президент України провів зустріч з Головою конгресу депутатів Королівства Іспанія
У рамках офіційного візиту Президента України Петра Порошенка до Королівства Іспанія відбулася зустріч Глави Української держави з Головою конгресу депутатів Королівства Іспанія Аною Марією Пастор.

Співрозмовники відзначили високий рівень дружби та взаєморозуміння, що характеризує двосторонні українсько-іспанські відносини. Зокрема, Президент України подякував за незмінну підтримку Іспанією суверенітету і територіальної цілісності нашої держави, а також європейських прагнень українського народу.

Петро Порошенко та Ана Марія Пастор дійшли згоди щодо необхідності активізації контактів між Україною та Іспанією на міжпарламентському рівні.

Спікер іспанського Парламенту подякувала за підтримку територіальної цілісності Іспанії.

Співрозмовники обговорили питання двосторонньої співпраці, загальноєвропейських викликів, зокрема пов’язаних з агресивною політикою Росії.

Президент України закликав іспанський Парламент визнати Голодомор 1932-33 років геноцидом українського народу. Глава держави запросив депутатів іспанського Парламенту відвідати Україну.

Спікер іспанського Парламенту відзначила важливу роль, яку відіграє українська громада в розвитку Іспанії.

Президент України поінформував про зустріч з українською громадою в соборі Альмудена і відзначив необхідність якомога швидшого підписання Угоди про уникнення подвійного оподаткування між Україною та Іспанією.

Відео

ф

Офіційний візит Президента України до Королівства Іспанія

2 червня 2018 року – 20:28ф

Офіційний візит Президента України до Королівства Іспанія

2 червня 2018 року – 20:28
Під час офіційного візиту до Королівства Іспанія Президент Петро Порошенко разом із дружиною Мариною Порошенко та українською громадою Іспанії помолилися за мир в Україні в Кафедральному соборі Альмудена, 3 червня 2018 року

© Фото Михайла ПалінчакаДжерело