Ви демонструєте яким має бути майбутнє України – Президент слухачам Української академії лідерства
Президент Петро Порошенко зустрівся зі слухачами Української академії лідерства. Під час спілкування з юними хлопцями та дівчатами з різних куточків України, яких об’єднала УАЛ, Глава держави високо оцінив їх діяльність та лідерські якості.

«Дуже дякую вам за те, що ви демонструєте яким має бути майбутнє України. А це дуже велика відповідальність. І коли будь-хто приїжджає в Україну і відвідує Українську академію лідерства, вони бачать фантастичні очі, бачать мрії і бачать цінність, бачать «Я– лідер» і бачать людей, які точно знають якою вони хочуть бачити державу», – сказав Петро Порошенко.

«Вони не чекають, що хтось їм цю державу зробить. Вони впевнені в тому, що вони здатні зробити цю державу. Ніхто, крім них, нашу Україну нам не зробить.», – додав він

Президент зазначив, що дотримується такої ж позиції: «Хочу наголосити, що я думаю саме так. Я відчуваю себе серед вас, що ми члени єдиної команди патріотів, професіоналів, мрійників».

На переконання Глави держави, мрійники-лідери сприяють втіленню у реальність тих справ, над якими працюють і у які вірять. Саме завдяки таким людям стало можливим те, про що мріяли і у що вірили багато українців – рівно рік тому, 11 червня Україна, після виконання 144 пунктів Плану дій отримала безвізовий режим з країнами ЄС, наголосив Петро Порошенко.

Він нагадав, що 9 липня відбудеться саміт Україна-ЄС. Президент висловив переконання, що Україна має бути інтегрована в Європу. «І це не просто роумінг, коли ти виїжджаєш за кордон. Це є відсутність бар’єрів, кордонів», – зазначив Президент. На його думку, в майбутньому Україна має бути членом Енергетичного союзу та Митного союзу, Шенгенського союзу ЄС.

Під час зустрічі Петро Порошенко відповів на запитання слухачів академії, які цікавилися різними сферами життєдіяльності країни, життєвим досвідом Глави держави та тим, що потрібно для того, аби стати лідером, Президентом.

 «Головне, що нам потрібно – віра і ентузіазм. І я думаю, що тут дуже добре цього навчають. Я дуже задоволений тим, що є Українська академія лідерства. Кажуть, що вас дуже мало. Це так? Точно ні. Почали з Києва, потім Миколаїв, Львів, Харків, Полтава. Крок за кроком. А чому? Нас не спинити. Це є той рух, який почався після Революції Гідності. Рубікон пройдено. Як би хто там не вважав», – резюмував Глава держави.

Джерело