"Галя на Марсі" -…

Галя ось уже четве…

Яким чином журналіст може…

Якщо Ви працюєте ж…

Тиждень молінь за єдність…

По всьому світі від…

Свята Літургія за єдність…

Свята Літургія за є…

Творчість, яка ніколи не…

17 грудня 2019 року…

«
»

Полтавські греко-католики долучилися до Фестивалю здорового життя

10 червня у м. Полтава проводився фестиваль здорового життя “Здоров”, який організували студенти Української академії лідерства. На запрошення менторів та студентів УАЛ-Полтава до ЕКОярмарку, який відбувався у рамках фестивалю, долучилися волонтери БФ “Карітас-Полтава-Всесвіт” Свято-Троїцького храму УГКЦ зі своєю екологічною продукцією.

 «Здоров!» – це простір популяризації і практики здорового способу життя серед полтавців різних вікових категорій. На території фестивалю одночасно діяли 6 локацій: спортивна (єдиноборства, біг тощо), лекційна, дитяча, еко (сортування сміття, майстер-класи тощо), фуд-корт та зона перевірки здоров’я.Полтавський священик отець Максим Кролевський дуже радіє гарній співпраці менторів та студентів полтавського осередку Української Академії Лідерства з парафією Пресвятої Тройці: “За цей рік нам вдалося зробити дуже багато гарних справ для нашого міста завдяки активній громадянській позиції вихованців Академії.

Слід зазначити, що цього року парафіяни Свято-Троїцького храму розпочали одразу два соціальні підприємництва. Полтавська молодіжна організація “Українська молодь – Христові” займається виготовленням екологічно мила “Дзига” (handmade), а родина Євгена та Катерини Хайлових виготовляють екологічно чисті тверді види сирів.

Голова полтавської молодіжної спільноти “Українська молодь – Христові” Богдана Павлишин розповідає, що волонтерська діяльність завжди вимагає певних фінансових ресурсів: Але дуже цікавим стало те, що ця наша справа – виготовлення екомила, ще більше об’єднала нашу молодь та парафію. Реалізація екопродукції відбувається у форматі благодійних ярмарків, а виручені кошти йдуть на благодійні проекти, зокрема орієнтовані для дітей сиріт, для дітей Центру реабілітації та дитячого притулку “Любисток” у м. Полтава.

Одна з ініціаторів екологічних проектів, еколог Катерина Хайлова вважає, що у сучасній Україні існує великий суспільний запит на екологічно чисту продукцію, бо, насправді, чим раз, тим важче знайти якісний товар, а, навіть, інколи і сировину:

Тому дуже важливо відповідально, чесно та по-християнськи робити будь-яку справу, кінцевою метою якої є добро людини, нашого ближнього.

Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *