У прекрасній Одесі провела важливу і змістовну зустріч із працівниками …

У прекрасній Одесі провела важливу і змістовну зустріч із працівниками портів. Зараз в Україні існує закулісна стратегія: всі найбагатші державні підприємства – Укргазвидобування, Укртрансгаз, порти, заводи (в тому числі і Одеський припортовий) і цілий перелік успішних, державних, абсолютно самодостатніх працюючих підприємств – руйнуються за однією схемою.
Вводиться якась абсолютно «ліва» команда, на неї замикається весь фінансовий потік і державне підприємство просто усихає. Тому що всі потоки виводяться за його межі і за межі державного бюджету. І це вони називають словом концесія.

Є два типи концесій. Перший – коли тобі дають зруйновані, абсолютно нікчемні підприємства, умовно на 25-30 років. Вкладай інвестиції, піднімай, створюй додаткову вартість, робочі місця – це і є концесія, тут державне і приватне партнерство. А друга форма концесії – це коли береться успішне, класне, заможне державне підприємство і приходять аферисти, які забирають основні фонди, всі успішні технології, не вкладають жодної копійки і через концесію просто знімають прибуток. Це така приватизація без грошей.

Моя команда цього не допустить. Передачі в концесію найкращих портів України не буде.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *