Донецькою митницею ДФС за порушення митного законодавства накладено штрафів на суму понад 18 млн гривень

За результатами роботи Донецької митниці ДФС у правоохоронному напрямку за січень-серпень 2018 року виявлено та задокументовано 163 порушення митних правил на загальну суму майже 4 млн гривень. У 19 випадках предмети правопорушень вилучено, за попередньою оцінкою їх загальна вартість складає понад 118 тис. грн, що практично на 50 тис. грн більш, ніж за аналогічний період 2017 року.

Також, протягом січня-серпня 2018 року направлено 40 запитів до митних органів іноземних держав. Оскільки географія міжнародного співробітництва підприємств регіону охоплює багато країн світу, запити донецькими митниками надсилались як до країн близького зарубіжжя – СНД, Республіки Грузія, Молдови, Азербайджанської Республіки, так і до ЄС, Туреччини, Ізраїлю та США. Внаслідок відпрацювання матеріалів, отриманих від зарубіжних колег, Донецькою митницею ДФС складено 2 протоколи про порушення митних правил на загальну суму більше 3,8 млн. гривень. Крім того, направлено 2 повідомлення про протиправні діяння, що містять ознаки кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст.366 Кримінального Кодексу України. Наразі, за одним фактом внесення інформації до Єдиного реєстру досудових розслідувань очікується, за другим – відповідними органами здійснюється кримінальне провадження.

До того ж, управлінням протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії розглянуто 111 справ про порушення митних правил. Накладено штрафів на загальну суму понад 18 млн гривень. За результатами розгляду справ судами застосовано конфіскацію у 14 випадках на суму майже 840 тис. грн, по чотирьох рішеннях на порушників митного законодавства  накладено штрафи на суму понад 1,5 млн гривень. На даний час 11 постанов митниці було переглянуто в судовому порядку та залишено без змін, загальна сума штрафів за ними склала 5,4 млн гривень.

До Держбюджету України протягом восьми місяців поточного року митницею перераховано штрафних санкцій за порушення митного законодавства на суму понад 755 тис. грн,  що в 4,4 рази, або на 583 тис. грн, більше відповідних надходжень минулого року.

 

ГУ ДФС у Донецькій області

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *