Монаший хор Василіянського інституту взяв участь у міжнародному фестивалі духовної пісні

6-7 жовтня у польському місті Ґіжицко відбувався черговий міжнародний фестиваль духовної музики. Цього року на фестиваль прибуло 12 колективів з України, Литви та з Польщі. Серед них і монаший хор Василіянського інституту філософсько-богословських студій ім. Йосифа Велямина Рутського «Deisis».

Ця подія стала можливою завдяки старанням громади українців у Польщі та греко-католиків Ґіжицької парафії Пресвятої Тройці.

Стартувало дійство у місті Венґожево, де запрошені хори виконали свої твори. Згодому греко-католицькому храмі міста Ґіжицько відбувся другий етап, який розпочався молитвою «Отче наш» у виконанні хору «Deisis».

У Неділю хори співали Божественні Літургії у різних храмах місцевості Мазури. А о 16:00 розпочався гала-концерт, де усі хори представили духовні твори видатних композиторів сучасності й сьогодення.

Монаший хор «Deisis» висловлює слова вдячності усім організаторам та співорганізаторам цього заходу та бажає й надалі розвивати діло культурного та духовного піднесення Божого люду.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами https://osbm.in.ua

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *