Спортсмени Донеччини здобули 10 нагород на міжнародних змаганнях у чеській Остраві

З 12 по 14 жовтня місто Острава (Чехія) прийняло одразу два значних міжнародних змагання: VIII чемпіонат світу з Комбат Дзю-Дзюцу та відкритий чемпіонат Європи з бойового самбо.

Своїх кращих спортсменів делегували Україна, Чехія, Словаччина, Польща, Росія, Румунія, Туреччина, Франція, Азербайджан, Казахстан, Туркменістан, Куба, Панама, Японія та інші країни.

У складі української збірної на змагання вирушили і 6 представників Донецької області – з міст Слов’янськ, Маріуполь та Костянтинівка.

Виснажливі тренування дали свій результат: чемпіонат світу з Комбат Дзю-Дзюцу приніс нашим атлетам п’ять золотих і одну срібну нагороди.

Переможцями у своїх категоріях стали: Владислав Шульга (18+ років, до 63 кг, клоуз контакт), Божена Мальцева (18+ років, до 62 кг, «full» фул і клоуз контакт), Григорій Ходарін (14-15 років, до 75 кг, фул і клоуз контакт). Срібну нагороду серед чоловіків у «клоуз-контакт» виборов Сергій Богович (до 93 кг).

Чемпіонат Європи з бойового самбо додав до скарбнички Донеччини чотири нагороди: Сергій Богович, Григорій Ходарін і Дмитро Пороховой стали другими, а Захар Люлін – третім.

За підсумками чемпіонату світу і чемпіонату Європи збірна України отримала командне «золото».

Департамент сім’ї, молоді та спорту Донецької облдержадміністрації

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *