Дуже часто читач дивує…

Сьогодні ми погово…

Пішов з життя багаторічний…

З сумом повідомляєм…

Населення: світ і Україна

Майже 4 000 народів…

Шаровари - це одяг…

Підставою для нашо…

ДО УВАГИ!

Зважаючи на каранти…

«
»

Екзарх Харківський освятив каплицю УГКЦ у м. Лубни Полтавської області

21 жовтня в м. Лубни Полтавської області відбулося освячення каплиці Успіння Пресвятої Богородиці з чином покладення антимінса. Богослужіння очолив Екзарх Харківський владика Василь у співслужінні з адміністратором парафії о. Василем Улішаком, о. Романом Атаманом (м. Кременчук), о. Максимом Кролевським (м. Полтава), о. Юрієм Целепом (м. Охтирка, Сумська обл.), о. Ростиславом Височаном (м. Київ) та за участю семінаристів Київської Трьохсвятительської духовної семінарії. Варто додати, що на свято до новозбудованої каплиці прибула місцева влада та військові однієї з частин міста Лубни.

У своїй проповіді владика Василь звернувся до притчі про сіяча, зазначивши, що «цей храм буде місцем, де ми зможемо прийняти Слово Боже, яке нам буде сіяти сіяч».

Після Літургії архиєрей висловив подяку о. Василю Улішаку, адже «завдяки наполегливій клопіткій праці отця ця каплиця сьогодні стала ще одним святим місцем в Лубнах та його окрасою». А о. Василь додав, що «ця каплиця є спільною справою, адже в будівництво кожний вклав щось своє: хтось молитву, хтось фізичну працю, інший доклався матеріально».

Додамо, що завершилося свято на подвір’ї храму невеликим концертом і частуванням гостей.

бр. Гліб Улішак, ІІ курс КТДС

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *