Дуже часто читач дивує…

Сьогодні ми погово…

Пішов з життя багаторічний…

З сумом повідомляєм…

Населення: світ і Україна

Майже 4 000 народів…

Шаровари - це одяг…

Підставою для нашо…

ДО УВАГИ!

Зважаючи на каранти…

«
»

У Львові триває вишкіл для духівників семінарій УГКЦ

У понеділок, 22 жовтня, у Львові розпочався вишкіл для духівників семінарій Української Греко-Католицької Церкви, що в Україні. Організатор зустрічі – Патріарша комісія у справах духовенства. Захід триватиме до 26 жовтня в Патріаршому домі (вул. Хуторівка, 35 б).

Активну працю вишкіл розпочав у вівторок, 23 жовтня, спільною молитвою під час Божественної Літургії у Львівській духовній семінарії Святого Духа. Опісля впродовж дня отці-духівники мали можливість вислухати головного доповідача – о. проф. д-ра Міхаеля Шнайдера з Айхштетту (місто в Німеччині, районний центр, розміщується в землі Баварія) – почесного духівника із 40-річним досвідом духовного проводу семінаристів.

«Сучасні виклики в духовному проводі греко-католицьких семінаристів», «Forum internum Forum externum в духовному проводі», «Конкретні запити і виклики для духівника з огляду на ідеал безмежного життя та майбутнього подружжя семінариста» – саме так звучали теми доповідей, які підготував для присутніх о. проф. д-р Міхаель Шнайдер. У своїх виступах він розповів про сучасні передумови духовного супроводу семінаристів, про завдання духівника та духовного отця, а також про основні принципи вдалого духовного супроводу семінаристів тощо.

Варто зазначити, що попереду на отців-духівників чекає низка доповідей, дискусій та обговорень, які стосуватимуться особи і служіння духівників у всіх семінаріях нашої Церкви.

Департамент інформації УГКЦ

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *