Дуже часто читач дивує…

Сьогодні ми погово…

Пішов з життя багаторічний…

З сумом повідомляєм…

Населення: світ і Україна

Майже 4 000 народів…

Шаровари - це одяг…

Підставою для нашо…

ДО УВАГИ!

Зважаючи на каранти…

«
»

В Італії вийшла книга Блаженнішого Святослава «Скажи мені правду. Діалоги про сенс життя»

«Скажи мені правду. Діалоги про сенс життя» – книга Блаженнішого Святослава, що вийшла в Італії у видавництві «Cantagalli». Видання, передмову до якого написав кардинал Крістоф Шенборн, презентуватимуть у Ватикані 25 жовтня о 16:00.

Книга стала плодом довгих діалогів між о. Паоло Асоланом, професором Папського латеранського університету, та Блаженнішим Святославом. Діалог між мислителями західного та східного світів в книзі «Скажи мені правду» базується на трьох богословських чеснотах: віра, надія і любов. Роздумуючи про ці чесноти, автор допомагає читачеві відчути особливість східної духовності, її Літургії та богословської традиції. Золотою ниткою, що протягається крізь «Діалоги» є, власне, питання про правду у добу «постправди».

Крім цього, на сторінках книги читач має змогу ближче познайомитися з особою Глави найбільшої Східної католицької Церкви, його особистою історією покликання та душпастирського служіння. Особистий духовний шлях Глави УГКЦ на сторінках книги плавно вплітається у глобальні масштаби історії та сьогодення Церкви, яку він представляє.

Останній розділ книги присвячений різним темам сучасного етапу життя УГКЦ, два співрозмовники дискутують на такі актуальні теми церковного життя як синодальність, одружене священство, екуменічний діалог, секуляризація, феномен міграції тощо.

Перша презентація книги відбудеться у Ватикані (chiesa di S. Lorenzo in Piscibus Конгрегації культу святих), у четвер, 25 жовтня, о 16:00. Презентуватимуть видання: Мауро Леппорі (Mauro Leppori), відомий в Італії богослов сучасності та автор багатьох книг на тему правди в добу постправди, Матео Зоппі (Matteo Zoppi), професор Генуйського державного університету, Моніка Мондо (Monica Mondo), телеведуча програми «Soul» на телеканалі «Sat2000».

 

Секретаріат Глави УГКЦ в Римі

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *