Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

Хто вони, кобзарі ХХІ…

Запрошуємо ознайоми…

Дуже часто читач дивує…

Сьогодні ми погово…

Пішов з життя багаторічний…

З сумом повідомляєм…

Населення: світ і Україна

Майже 4 000 народів…

Шаровари - це одяг…

Підставою для нашо…

«
»

На колегії розглянули екологічні, правові аспекти, питання енергозбереження та енергоефективності для населення

Сьогодні, 25 жовтня, в Донецькій облдержадміністрації відбулось засідання колегії, керівником якого виступив голова Донецької облдержадміністрації Олександр Куць. На порядку денному були питання, присвячені проекту регіональної цільової Програми поводження з промисловими відходами в Донецькій області на 2018-2020 рр., проекту Регіональної програми профілактики правопорушень серед дітей на території Донецької області на 2018-2022 рр., про внесення змін до Регіональної програми з відшкодування частини відсотків за кредитами, залученими на заходи з енергозбереження та підвищення енергоефективності для населення Донецької області на 2016-2018 рр.

Додатково заслухали також доповіді щодо започаткування в Донецькій області проекту сприяння розвитку соціальної інфраструктури з метою створення соціального житла для переселенців та розвитку інфраструктури, проблемні аспекти впровадження нової моделі енергоринку, стан використання у 2018 році субвенції з обласного та державного бюджетів на придбання житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа.

Розглянули також детально результати співпраці Ощадбанку з органами місцевого самоврядування та бізнесом Донецької області, про наявність та використання невитребуваних паїв та земель запасу резерву сільсько-господарського призначення на території Донецької області.

Керівник Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Олександр Куць відзначив кращих машинобудівників та металургів  нагородами, грамотами та подяками Президента України. Також він вручив Головному управлінню національної поліції Донецької області сертифікати на отримання двох автомобілів.

 

 

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *