Дуже часто читач дивує…

Сьогодні ми погово…

Пішов з життя багаторічний…

З сумом повідомляєм…

Населення: світ і Україна

Майже 4 000 народів…

Шаровари - це одяг…

Підставою для нашо…

ДО УВАГИ!

Зважаючи на каранти…

«
»

Полтавські діти долучилися до Всеукраїнської акції «Посади дерево миру»

26 жовтня полтавські діти зі Свято-Троїцького храму УГКЦ здійснили екоподорож до «Дому Милосердя» сестер святого Вінкентія у с. Деменки, що на Полтавщині. Мандрівку, яка мала екологічний характер, організували за підтримки Бюро УГКЦ з питань екології та чоловічого Ордену лицарів Колумба полтавського осередку.

Під час поїздки діти мали можливість познайомитися з чарівною природою хвойних лісів, якими дуже багата Полтавська земля, позбирати гриби та відчути велику радість від спілкування з природою, Божим дарунком для нас усіх.

Референт Бюро УГКЦ з питань екології отець Максим Кролевський розповідає, що церковна громада Свято-Троїцького храму УГКЦ м. Полтави старається кожного року під час осінніх канікул організувати цікаву та пізнавальну мандрівку для парафіяльних дітей: «Такі подорожі з цікавим та пізнавальним «сюжетом» дуже гарно впливають на формування доброго християнського світогляду наших дітей і мають позитивний ефект на християнське виховання, яке сьогодні надзвичайно важливе для якісної розбудови нашої Держави».

У селі Деменки відбулася товариська зустріч між футбольними командами Свято-Троїцького храму УГКЦ м. Полтави та місцевого Свято-Миколаївського храму УГКЦ с. Деменки.

Після смачного обіду, який приготували сестри милосердя святого Вінкентія, полтавські діти організували та провели Всеукраїнську акцію «Посади дерево миру», яка триває в Україні уже не перший рік, а на Полтавщині відбулася уперше за підтримки Бюро УГКЦ з питань екології. Загалом діти висадили близько 30 дерев і зелених насаджень у екосадибі сестер св. Вінкентія.

Учасник мандрівки та юний парафіянин Свято-Троїцького храму УГКЦ Юрко Козак говорить, що завжди активно долучається до парафіяльних подорожей різного формату: «Під час таких мандрівок можна дізнатися дещо нове та цікаве, але найголовніше, що ми почуваємося дуже комфортно, бо всі ми тут вже стали добрими друзями. Такі пізнавальні поїздки, екологічні акції мені дуже подобаються і я радо долучаюся до них при першій можливості».

Священнослужителі та парафіяни Свято-Троїцького храму УГКЦ висловлюють щиру подяку Бюро УГКЦ з питань екології та Ордену лицарів Колумба за фінансову та молитовну підтримку, пов’язану з організацією подорожі та проведенням Всеукраїнської акції «Посади дерево миру».

Бюро УГКЦ з питань екології

Джерело: https://ecoburougcc.org.ua

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *