28 лютого – Кобзарський…

Запрошуємо всіх 28…

"Галя на Марсі" -…

Галя ось уже четве…

Яким чином журналіст може…

Якщо Ви працюєте ж…

Тиждень молінь за єдність…

По всьому світі від…

Свята Літургія за єдність…

Свята Літургія за є…

«
»

Катехитично-педагогічний Інститут УКУ розпочав курс навчання катехитів Луцьку

26-27 жовтня Катехитично-педагогічний Інститут УКУ, з благословення Екзарха Луцького Йосафата (Говери), розпочав трирічний курс навчання катехитів у Луцьку.

Більше ніж 30 осіб будуть навчатися та водночас глибше пізнавати Бога, щоб у своїх парафіях допомагати священикові провадити недільні школи і катехизацію. На навчання прибули учасники з різних міст і сіл екзархату: Луцька, Ковеля, Рівного, Костополя, Рожища, Володимира-Волинського, Положева, Старої Вижівки та с. Розарія – представники Згромадження сестер Божого Провидіння.

Після прийому документів та співбесіди усі звернулися у молитві до  пресвятої Богородиці. Владика Йосафат привітав майбутніх катехитів з початком навчання та уділив благословення. У своїй проповіді він наголосив, що передаючи віру, всі ми є катехитами, починаючи від сім'ї, від виховання власних дітей до катехитичного служіння на парафії. «Праця катехита є дуже важливою для християнського виховання дитини», – наголосив Екзарх. На завершення проповіді владика висловив вдячність працівникам УКУ Назару Дуді та Уляні Грех, а також о. Терентію Цапчуку ЧСВВ за організацію катехитичних курсів у Луцькому екзархаті.

Першу лекцію «Вступ до літургійних наук» прочитав преосвященний Йосафат (Говера). Екзарх розповів про Таїнства, особливі моління, ритми богослужінь тощо.

Студенти висловлюють надію, що отриманими знаннями і досвідом вони невдовзі зможуть поділитися з усіма, до кого підуть  від імені Церкви.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами https://osbm.lutsk.ua

 

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *