Пішов з життя багаторічний…

З сумом повідомляєм…

Населення: світ і Україна

Майже 4 000 народів…

Шаровари - це одяг…

Підставою для нашо…

ДО УВАГИ!

Зважаючи на каранти…

Писання - це спосіб…

Сьогодні ми прогов…

«
»

У Полтаві до ордену “Лицарі Колумба” приєдналися чоловіки з парафії РКЦ

28 жовтня у Полтаві при Свято-Троїцькому храмі УГКЦ відбулася ініціація — «посвячення» чоловіків до полтавського осередку ордену «Лицарі Колумба». Цього року до лав братів греко-католиків приєдналися нові лицарі з дружньої парафії Воздвиження Чесного Хреста Римо-Католицької Церкви.

Ініціацію провела група лицарів з Києва у складі очільника чоловічого ордену в Україні Богдана Коваліва, його заступника Петра Галуги та Миколи Дмитровського. Саме вони відповідальні за створення осередків цього ордену в Україні.

Капелан ордену «Лицарів Колумба» у Полтаві отець Максим Кролевський розповідає, що задоволений співпрацею між двома парафіями у Полтаві: «Ми добре співпрацюємо, багато вже зроблено, але маємо ще багато амбітних планів».

Загалом полтавська Рада Лицарів Колумба налічувала 34 особи. Тепер полтавський осередок збільшився до 44.

Очільник чоловічої братерської організації в Україні Богдан Ковалів радіє розвитку ордену в Україні, зокрема, у Полтаві: «Хочу побажати наснаги, щоби Бог вас провадив у цій благородній справі, щоб ви зростали як кількісно, так і якісно. Божих ласк і благословення вам у вашій діяльності».

Зараз у світі налічується понад два мільйони «Лицарів Колумба». Святий папа Іван Павло ІІ за підтримку місцевих громад, благодійну діяльність та опору називав їх «сильною правою рукою Церкви».

Великий лицар полтавського осередку «Лицарів Колумба» Євген Хайлов говорить, що за невеликий час діяльності членів організації зроблено багато добрих справ для полтавського суспільства: «Зовсім недавно ми змогли прийняти та роздати для полтавського військового госпіталю, лікарень і медичних закладів понад 15 тонн гуманітарного вантажу. Це функціональні ліжка, функціональні тумбочки, медичне обладнання, матраци та різні медичні препарати».

Прес-служба парафії Пресвятої Трійці УГКЦ у Полтаві

Джерело: https://poltava.to

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *