У Києві проведуть конференцію щодо врегулювання душпастирського служіння у пенітенціарній системі

У понеділок, 3 грудня 2018 року, у Києві проведуть науково-практичну конференцію «Приклади правового врегулювання душпастирського служіння у пенітенціарній системі у країнах Європи».

Мета події: шляхом аналізу прикладів правового врегулювання в’язничного служіння у країнах Європи формувати перспективи розвитку українського законодавства у цій сфері. Місце проведення: Готель «Салют», вул. Івана Мазепи, 11-б.

У заході візьмуть участь представники Церков і релігійних організацій у царині пенітенціарного душпастирства, а також науковці, представники Міністерства юстиції України.

Головні спікери конференції: Dr. theol. Jonathan Werner (Австрія) o. Dr Jan Dezyderiusz Pol (Польща) Dr. Ryan van Eijk (Нідерланди), які говоритимуть про міжнародне право, стандарти і зразки врегулювання питань пастирської опіки у пенітенціарних системах європейських країн. Окрім цього, гості конференції розмовлятимуть про 30-літній практичний досвід в’язничного служіння в Україні, який є основою для законодавчого забезпечення пенітенціарного душпастирства.

Основні завдання події – це представити правовий контекст співпраці Церкви і держави у сфері забезпечення релігійних прав у пенітенціарній системі європейських країн, проаналізувати проблематику можливостей і пробілів правового забезпечення України у контексті європейської традиції, а також сформулювати головні напрямки для правового врегулювання пенітенціарного душпастирства.

Зазначимо, що організаторами заходу є Душпастирська рада з питань релігійної опіки у пенітенціарній системі України, Державна кримінально-виконавча служба України та Державна установа «Центр Пробації».

Департамент інформації УГКЦ

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *