Нам варта чытаць творы…

Сёння мы пагаворым…

Нам слід читати твори…

Сьогодні нашою спі…

Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

«
»

Єпископи Борис і Гліб відвідали греко-католиків у бельгійському місті Антверпен

У неділю, 3 лютого, Єпарх Паризької єпархії Борис Ґудзяк та Єпарх єпархії Пресвятої родини з осідком у Лондоні та Апостольський візитатор для українців греко-католиків Ірландії Гліб Лончина завітали з душпастирським візитом до греко-католицької парафії Святого апостола Андрія Первозванного та Святого Миколая Миро-Ликійського міста Антверпен.

Уже традиційно владика Борис відвідує Антверпен після щорічного Єпархіального собору в монастирі Шевтонь. Останній візит Єпарха Паризької єпархії до міста Антверпен був 5 лютого 2017 року.

Цього року Архиєрейську Літургію очолив владика Гліб Лончина у співслужінні з владикою Борисом та парохом Антверпенської парафії Русланом Піхом. Після Євангелія до вірних звернувся владика Борис із закликом до єднання сердець і сопричастя з ближніми: «Наше зібрання повинне бути зібранням навколо Божих істин, повинне бути зібранням Тіла Христового – цього потребує Бельгія, саме цього потребує це славне місто!»

Вадика Гліб звернувся до парафіян зі словами завжди радіти в Господі та «усвідомлювати велику Божу любов до нас, велике Боже милосердя, і нехай саме це керує нашим життям, а не те, що ми – перші між грішниками, адже Христос прийшов грішників спасти».

По закінченні Літургії владики поблагословили мирян, а відтак у парафіяльному залі відбулося святкове частування разом з єпископами та гостями. Четверо представників Антверпенської парафії поділилися своїми враженнями та думками від Єпархіального собору. Владика Борис також розповів присутнім про Братство Бориса і Гліба, яке заснували владики Борис та Гліб. Того ж дня до братства прийняли ще одного кандидата із Антверпена.

 Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами https://ugcc.fr

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *