Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

«
»

У Полтаві молоді греко-католики знову організували благодійний ярмарок для збору коштів для сиріт і дітей центру реабілітації

10 лютого у Полтаві, у Свято-Троїцькому храмі, греко-католики з молодіжної спільноти «Українська молодь — Христові» та волонтери Благодійного фонду «Всесвіт» провели благодійний екоярмарок кулінарної випічки та екологічно чистого мила.

Цього разу випічкою різдвяних пряників займалися волонтери, представниці Ліги Греко-Католицьких жінок Ірина Верига та Катерина Хайлова, розмальовували та кулінарно оздоблювали студенти полтавського осередку Української Академії Лідерства, а ярмаркували — учасники молодіжної спільноти «Українська молодь — Христові» Свято-Троїцького храму УГКЦ у Полтаві.

Минулого року полтавські уемхівці самостійно заснували соціальне підприємництво — виготовляють власноруч екологічно чисте мило, реалізують його у форматі благодійних ярмарків, а виручені кошти передають на працю з дітьми сиротами та дітьми з Полтавського Центру реабілітації з органічним ураженням нервової системи.

Заступник голови полтавської молодіжної спільноти «Українська молодь — Христові» Тетяна Терешкович розповідає, що часто долучається до організації різних благодійних акцій у парафії Пресвятої Трійці:

“Зазвичай, ми самі, тобто молодь нашої парафії, займаємося усім процесом підготовки до благодійного ярмарку. Самі плануємо, робимо заготовки, випікаємо смаколики і реалізуємо усе на ярмарку. Але цього разу нам допомогли наші жінки та студенти УАЛу, за що їм щира вдячність”.

Такі благодійні ярмарки при Свято-Троїцькому храмі УГКЦ проходять не вперше. Подібний захід уже відбувався у грудні минулого року.

Духівник полтавської молодіжної спільноти «Українська молодь — Христові» отець Максим Кролевський щиро радіє благодійним ініціативам молодих греко-католиків:

“Направду, можна лише пишатися такими молодими, добре вишколеними та свідомими людьми, які посвячують свій час, свою працю та кошти для різних благородних справ та благодійних ініціатив в ім’я любові до свого ближнього”.

У результаті акції зібрали 1015 грн (якщо вирахувати вартість затрачених продуктів). Ці кошти підуть на організацію дозвілля для молоді, канцтовари для дітей-сиріт та дітей з Полтавського Центру реабілітації.

Прес-служба парафії Пресвятої Трійці УГКЦ у Полтаві

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *