Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

«
»

Голова ПМВ зустрівся з Послом України у ПАР і обговорив свій майбутній візит до Кейптауна

Голова Пасторально-міграційного відділу владика Йосиф Мілян провів робочу зустріч з новопризначеним Надзвичайним та Повноважним послом України у Південноафриканській Республіці Тарасом Кузьмичем і начальником Управління з питань закордонного українства та гуманітарного співробітництва Ларисою Дір.

Владика Йосиф розповів про діяльність ПМВ, зокрема в забезпеченні духовних потреб українців греко-католиків, які проживають у країнах Європи, Азії та Африки.

Також сторони обговорили візит делегації ПМВ до ПАР, який заплановано здійснити наприкінці березня-початку квітня. «Мета візиту, – відзначив єпископ, – заснування нової громади УГКЦ». Владика Йосиф розповів, що влітку мав робочу зустріч з головою Української асоціації Південної Африки Дзвениславою Качур, яка прибула до Києва як делегат від громади українців Південноафриканської Республіки, щоб просити надати священика для забезпечення духовних потреб українців ПАР. Від імені громади вона запросила владику Йосифа відвідати з душпастирським візитом українців у ПАР. Тож вже навесні голова ПМВ планує відвідати найбільші міста ПАР – Кейптаун, Йоганнесбург і Преторію, поспілкуватися з вірними, які проживають на цих теренах, вивчити їхні духовні потреби.

Лариса Дір і Тарас Кузьмич висловили підтримку намірам делегації ПМВ здійснити душпастирський візит до ПАР і зі свого боку запевнили у сприянні українського дипломатичного корпусу.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://pmv.ugcc.org.ua

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *