Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

Хто вони, кобзарі ХХІ…

Запрошуємо ознайоми…

Дуже часто читач дивує…

Сьогодні ми погово…

«
»

До відповідальності притягнуто 476 осіб — підсумки роботи НАБУ на кінець січня 2019 року

166 осіб підозрюються у вчиненні правопорушень, факти яких розслідують детективи Національного антикорупційного бюро України під процесуальним керівництвом Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. Ще 310 осіб притягнуті до відповідальності як обвинувачені у справах щодо топ-корупції. Такими є підсумки роботи НАБУ і САП станом на кінець січня 2019 року.

Упродовж попереднього місяця повідомлено про підозру низці осіб, причетних до скоєння резонансних злочинів. Так, загалом 15 осіб стали підозрюваними у рамках розслідувань двох епізодів корупції на ПАТ «Укрзалізниця». Йдеться про факт заволодіння 93 млн грн внаслідок закупівлі за завищеними цінами стрілочної продукції та про заволодіння понад 98 млн грн у результаті закупівлі за завищеними цінами пального.

Крім того, про підозру повідомлено екс-керівнику ДП «Укркосмос» у завданні понад 8 млн дол. США збитків держпідприємству та колишньому депутату Полтавської обласної ради — у декларуванні недостовірної інформації.

У роботі детективів наразі — 693 кримінальні провадження. У 180 справах, розслідування яких НАБУ і САП завершили, суд має ухвалити рішення. В тому числі й у кількох справах, скерованих до суду у січні: стосовно екс-керівника Держекологічної інспекції, якому інкримінується декларування недостовірної інформації, та стосовно викритого на хабарі співробітника Генеральної прокуратури України.

Оновлені статистичні показники діяльності НАБУ — на головній сторінці офіційного сайту.

Матеріали для ЗМІ

Необхідна інформація та лінки для поширення на Ваших ресурсах Контактний email: 

press.nabu@gmail.com

Інша інформація: 

https://nabu.gov.ua/kontakty-dlya-zmi

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *