Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

«
»

МВС співпрацює Інтерполом та Європолом для недопущення зовнішнього втручання у сервери ЦВКМіністерство внутрішніх справ розпочало тісну співпрацю з Європолом та Інтерполом у питаннях захисту серверів ЦВК від зовнішнього втручання. Про це міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив сьогодні, 18 лютого, під час Координаційної наради керівників правоохоронних органів та органів військового управління. «Особливу небезпеку становить ймовірність зовнішнього або внутрішнього втручання у роботу серверів ЦВК. Ми повинні мінімізувати ці ризики, бо наслідки від них можуть бути катастрофічними. Для цього поліція активно співпрацює з міжнародними поліцейськими інституціями Європолом, Інтерполом та іншими», – сказав Арсен Аваков. Міністр наголосив, що особливу небезпеку напередодні виборів становить підкуп голосів. «Особливі ризики вбачаємо у спробі купівлі голосів виборців. Вже надходить інформація про розгортання схем підкупів виборців. Ми пильно за цим спостерігаємо, якщо ми побачимо, що це переходить у фазу кримінальної справи, то ми негайно на це відреагуємо», – сказав він. Міністр зазначив, що з початку виборчого процесу Національна поліція зареєструвала 1477 заяв та повідомлень, пов’язаних з виборчим процесом.
З них у місті Київ – 158, Дніпропетровській області – 153, Київській – 109, Одеській – 82, Донецькій та Черкаській – по 77, Харківській – 68, Кіровоградській – 65, Закарпатській – 62, Полтавській – 61, Волинській – 58, Запорізькій – 55, Миколаївській – 54, Тернопільській – 50, Вінницькій – 49, Херсонській – 45, Рівненській та Чернігівській – по 43, Івано-Франківській – 41, Житомирській – 35, Луганській – 28, Сумській та Чернівецькій – по 20, Львівській – 13, Хмельницькій області – 9, НПУ – 2. Здебільшого зазначені факти пов’язані з незаконною агітацією – 1004, підкупом виборців – 106, пошкодженням майна – 27 та хуліганством – 17.
Усього за вказаними фактами розпочато 61 кримінальне провадження, з них 35 пов’язані з порушенням виборчого законодавства.
Арсен Аваков розповів, що проводиться робота щодо забезпечення охорони кандидатів на пост президента. Наразі з таким проханням до Національної поліції звернулося вісім кандидатів. А також забезпечується офіційне сприяння іноземним спостерігачам. На сьогодні ЦВК зареєструвала 305 офіційних спостерігачів – 33 від іноземних держав та 272 від міжнародних організацій. Своєю чергою, Генеральний прокурор Юрій Луценко подякував МВС за широко підняте питання щодо неприпустимості політичної корупції. «Це вперше, коли так твердо належний правоохоронний орган заявляє про те, що не допустить порушення букви закону. Органи прокуратури повністю підтримають дії поліції», – наголосив Генпрокурор. Нагадаємо, що з початку виборчої кампанії розпочав роботу координаційний міжвідомчий центр, до складу якого увійшли підрозділи Міністерства внутрішніх справ, Національної поліції України, Державної прикордонної служби України, Генеральної прокуратури України, Державного бюро розслідувань.
Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *