Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

Хто вони, кобзарі ХХІ…

Запрошуємо ознайоми…

Дуже часто читач дивує…

Сьогодні ми погово…

«
»

В академії Івана Золотоустого презентували книгу про Голокост євреїв Прикарпаття

19 лютого 2019 року в Івано-Франківській академії Івана Золотоустого відбулася презентація книги Любові Соловки та Світлани Оришко «150 із 150 тисяч…Голокост євреїв Прикарпаття як складова етнодемографічної катастрофи Східної Галичини».

Модерувала презентацію директор бібліотеки Іванна Стрихар, яка підкреслила, що сьогодні важливо представляти Голокост як частину української історії, тому нині спостерігаємо унікальний діалог християнства та юдаїзму.

З вітальним словом до учасників презентації звернулися Архиєпископ і Митрополит Івано-Франківський Володимир Війтишин та Рабин Івано-Франківського регіону Мойше-Лейб Колесник.

Присутні переглянули короткометражний фільм про локації пам’ятних місць, які пов’язані з історією єврейської громади Івано-Франківська.

Далі автори книги Любов Соловка і Світлана Оришко поділилися змістовними розповідями про своє фундаментальне дослідження.

Керівник проекту, видавець та громадський діяч Олександр Оришко подарував для Академії декілька примірників книги.

Ректор Академії, митрофорний протоієрей Олександр Левицький щиро подякував гостям за унікальну можливість торкнутися ще однієї сторінки української історії в цілому та Прикарпаття, зокрема.

На презентації були викладачі та студенти Академії, представники Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, викладачі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, Івано-Франківського національного медичного університету та Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, директори шкіл міста, журналісти, громадські діячі.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://ifaiz.edu.ua

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *