Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

Хто вони, кобзарі ХХІ…

Запрошуємо ознайоми…

Дуже часто читач дивує…

Сьогодні ми погово…

Пішов з життя багаторічний…

З сумом повідомляєм…

«
»

Зустріч богопосвячених осіб Одеського екзархату

19 лютого 2019 року в м. Одеса відбулася зустріч богопосвячених осіб Одеського екзархату УГКЦ. Вона розпочалася Архиєрейською Божественною Літургією в храмі Вознесіння Господнього, яку очолив екзарх Одеський – владика Михайло Бубній.

Усі ми, богопосвячені особи, раділи цій можливості зустрітися, щоб поспілкуватися, поділитися досвідом, а найважливіше – духовно збагатитися.

Під час Божественної Літургії ми особливо молилися за святість усіх богопосвячених осіб і за покликання до монашого та священичого стану. Владика Михайло під час проповіді звернув особливу увагу на те, що ми маємо бути «світлом для світу». Також о. Олексій Горобець (ЧСВВ), який є на місії у м. Херсон, дав нам духовну науку про богопосвячене життя. Своєю презентацією сестра Стефанія (СНДМ) розповіла нам про життя та діяльність преподобної Матері Йосафати Гордашевської, співзасновниці Згромадження сестер Служебниць Непорочної Діви Марії, з нагоди 150 р. від дня народження та 100-річчя від дня її переходу до вічності. Звернувся до нас зі словами привітання і о. Іван Логай (ЧСВВ), який є синкелом у справах монашества Одеського екзархату.

Після спільного обіду відбулася невеличка екскурсія по місту Одеса.

Дякуємо Богові за цю зустріч, завдяки якій ми мали можливість спільно молитися та дякувати Йому за дар нашого покликання; дякуємо владиці Михайлу за його батьківську підтримку, а також всім отцям та сестрам, які прибули зі Скадовська, Херсона, Кропивницького та Одеси. Це була перша зустріч богопосвячених осіб Одеського екзархату і сподіваємося, що стане доброю традицією, яку ми продовжимо.

Прес-служба Одеського екзархату,
с. Марія Відкуплення, Чернеча родина Воплоченого Слова 

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *