Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

«
»

Працівники Патріаршої курії у Львові спільною молитвою вшанували річницю з дня народження Блаженнішого Любомира

У вівторок, 26 лютого 2019 року, працівники Патріаршої курії у Львові спільною молитвою вшанували 86-ту річницю з дня народження світлої пам’яті Блаженнішого Любомира Гузара. Заупокійна Свята Літургія відбулася в Храмі Благовіщення Пресвятої Богородиці в Патріаршому домі.

У своєму слові до працівників Курії отець Володимир Містерман зазначив: «Пов’язуючи заупокійне Євангеліє (Ів. 5, 24-30) із постаттю Блаженнішого Любомира, проповідник зауважив, що: «Той факт, що Блаженніший Любомир глибоко закарбувався в пам’яті і серцях не лише вірних УГКЦ, але й віруючих інших конфесій чи навіть невіруючих, свідчить те, що Дари Святого Духа у житті Великого Патріарха були справді плідними і він, будучи ще фізично присутнім серед нас, вже жив Життям вічним».

За його словами, Блаженніший Любомир вболівав за майбутнє Церкви та українського суспільства, тому вкладав душу і серце в розвиток Патріаршої курії.

«Він щиро вірив, що якщо в Курії працюватимуть люди, які щиро вірять у Воскреслого Христа, матимуть взаємну повагу і любов між собою, то їм вдасться стати не лише ефективними професіоналами (які блискавично зможуть давати відповіді на виклики сучасного суспільства) але, найголовніше – переконливо свідчитимуть про живого Бога, долучаючись до побудови Царства Небесного посеред нас», – наголосив о. Володимир Містерман.

Нагадаємо, що 31 травня 2017 року, на 85 році життя, після важкої недуги, відійшов до вічності Блаженніший Любомир (Гузар), Архиєпископ-емерит УГКЦ.

Додамо, що 10 лютого 2011 року на прес-конференції в Києві Блаженніший Любомир повідомив про те, що цього дня папа Венедикт XVI прийняв його зречення з уряду Верховного Архиєпископа УГКЦ. Відповідне прохання до Святішого Отця Глава УГКЦ подав, коли йому виповнилося 75 років.

Займався активною громадською діяльністю, був духовним лідером не лише для греко-католиків, а й моральним авторитетом для всіх українців.

Департамент інформації УГКЦ

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *