Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

Хто вони, кобзарі ХХІ…

Запрошуємо ознайоми…

Дуже часто читач дивує…

Сьогодні ми погово…

«
»

У домі, де проживав Патріарх Любомир, молилися Панахиду

Сьогодні, 26 лютого, виповнюється 86 років із Дня народження блаженної пам’яті блаженнішого Патріарха Любомира Гузара. Із цієї нагоди спільнота Київської Трьохсвятительської духовної семінарії у домі, де проживав блаженніший Любомир, молилася Панахиду за упокій Його душі.

Очолив молитву префект із дисциплінарної частини Київської семінарії отець Інокентій Волошин, співслужили: прот. Андрій Дорчак, о. Юрій Косач, о. Єронім Івашків, о. Максим Рябуха та диякон Дмитро Кудін.

Після молитви отець Інокентій промовив: «Сьогодні ми прийшли до цього дому помолитися за спокій душі. Душі, яка, здавалося, завжди була спокійна. Це був чоловік, який своєю поставою випромінював спокій, впевненість і незбагненну, незглибиму мудрість… Напевно, кожен із нас має певний досвід спілкування з ним. Він завжди старався, казав, що хоче бути Людиною. Якщо би ми частіше думали над тим, що означає бути людиною, ми би збагнули ту мудрість, яку Господь вкладав у це створіння, у людину. Чим вона є, для чого призначена? Бути людиною – це бути образом і подобою, живою іконою живого Бога. Бо бути людиною означає вирости у повноту росту, стремління до Бога. Рости до Бога, бути з Ним, бути для Нього. Блаженніший не тільки хотів бути людиною, ми сьогодні можемо сказати, що він був вповні людиною Божою, яка віддала все своє життя на служіння Богові. Моліться і працюйте для добра нашої Церкви і народу – це його заповіт. Він залишив нам заповіт, написаний його життям».

Отець Інокентій підкреслив ключову роль блаженнішого Любомира у становленні Київської семінарії: «Наша семінарія – це паростки, які знаходяться на крові мучеників. І це завдяки йому, бо він бачив її, бо він її заклав».

«Ми з вдячності Господеві прийшли до цього дому, вдячності за Його промисел… Сьогодні молимося за блаженнішого, щоб Господь прийняв його у свої обійми», – завершив отець-префект.

Прес-служба Київської Архиєпархії

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *