Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

«
»

Як жити екологічно? Вчилися у Дніпрі

22 лютого екореферент у Донецькому екзархаті УГКЦ о. Михайло Неїжмак узяв участь в освітньо-екологічному коворкінгу на тему «Як жити екологічно?», що відбувся у Дніпровському молодіжному центрі.

У співпраці з керівництвом цього центру м. Дніпра о. Михайло був запрошений в якості спікера вищезгаданого заходу, який тривав дві години та включав у собі теоретичну та мультимедійну складові.

У вступній теоретичній частині о. Михайло акцентував увагу слухачів на обов’язку кожного бути відповідальним за навколишній світ, який даний людині Творцем для розумного користування. Опісля застановилися на значенні води для життя та здоров’я. Оскільки наше життя та здоров’я залежить від якості продуктів харчування, то наступна частина зустрічі була присвячена екологічному маркуванню продуктів харчування і харчовим добавкам.

Завдяки презентації присутні дізналися, як правильно харчуватися та вибирати продукти в супермаркетах, про шкідливість або заборону деяких видів добавок, що містяться у продуктах харчування. У заключному блоці зустрічі було обговорено питання енергозбереження, зокрема про побутових злодіїв струму та переваги теплозбереження.

Підсумком цієї зустрічі стало твердження, що відповідь на питання, як жити екологічно, кожен має свою, проте вона залежить від усвідомлення власного життя, способу мислення та відповідального ставлення не тільки до самих себе, а й до майбутніх поколінь і всього створеного Богом світу. Саме ці важливі речі Екобюро УГКЦ намагається донести до всіх прошарків суспільства в різний спосіб, але з однією метою – сприяти збереженню створеного світу та плекати любов до нього.

Екологічне бюро УГКЦ висловлює щиру подяку Молодіжному центру Дніпра за співорганізацію цікавої та корисної зустрічі.

Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології

 

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *